HODY 2015

05.10. 2015
Ďakujem Výboru a Dozornej rade Čičmanského Urbáru, Poľovnej spoločnosti Čičmany za výborné guľáše, ktorými pohostili v sobotu 12.9.2015 na hodových slávnostiach všetkých účastníkov.
Sponzorom  ďakujem za podporu, ktorú si veľmi  vážime.
Ďakujem organizátorom  za  zorganizovanie  športového dopoludnia, oživerenie hry "Na Morčiaka" , ktoré by sa bez ich aktívneho prístupu nekonalo.
Jankovi Ďurigovi za fotenie.

Považskému múzeu v Žiline ďakujem za spoluprácu a zabezpečenie zaujímavého kultúrneho programu - vystúpnie FS Stavbár, ktorý výraznou mierou obohatil hodové stretnutie.

Ďakujem tiež všetkým občanom, ktorí sa zapojili do výzdoby kostola, pripravili obetné dary , kostolnému zboru, čím prispeli k slávnostnej atmosfére hodovej omši    13.9.2015 v našom kostole Povýšenia Svätého Kríža.

Mgr. Natália Dubnicayová,
                                                                starostka obce Čičmany