RAJECKÝ MARATÓN V ČIČMANOCH 2015

Podľa Janka Ďurigu bude medzi touto trojkou tohtoročný víťaz - boli s nádskokom prví na obrátke v Čičmanoch

Vo štvorici po Slovensku v Čičmamoch

V pondelok 10.8.2015 o 20:30 na Markíze

ČIČMANCI NA RAJECKOM MARATÓNE 2015

Na Rajeckom polmaratóne reprezentovali Čičmany Natálka Furičková, Janko Švába a Andrej Čillík.

HODY 2015

05.10. 2015

PRETEKY CHRTOV V ČIČMANOCH

Slávnostné otvorenie v sobotu o 9:00 v areáli lyžiarského strediska.

STRÁŽOVSKÉ VRCHOLENIE

Mikuláš 2015

Sála Kultúrneho domu v Čičmnoch  znovu ožila džavotom, smiechom a krásnym detským údivom pri Mikulášskom predstavení v sobotu 5.decembra, ktoré pripravila skupinka nadšencov pod vedením Mgr. Natálky Furičkovej a Ing. Janka Švábu.
Mikuláš rozdal deťom balíčky, ktoré sponzorsky podporili  Potraviny Jána Ficeka Čičmany a príjemné pohostenie nielen pre deti ale aj pre rodičov a hostí pripravil Penzión Javorina Čičmany.

Ďakujeme všetkým za podporu a  príjemný zážitok, veď rozžiarené detské očká sú tým najlepším poďakovaním .

Mgr. Natália Dubnicayová
starostka obce Čičmany