Deň matiek, deň žien a jubilantov 2026
Dnešný deň 12.5.v našej obci patril mamám, starým mamám, babkám a prababkám. Proste, našim ženám, ktoré tvoria komunitu v našej dedinke.
Muži si prišli užiť krásne popoludnie v spoločnosti našich žien. Naša matka, ktorá nás ochraňuje je naša Nebeská matka Mária. Aj tej patrí veľká vďaka a úcta .
Ďakujeme všetkým, ktorí akokoľvek podporili túto akciu. Veľké poďakovanie pani poslankyni Ľubke A. za vynikajúce buchty, poslankyniam Daške a Lucke za tortu, ktorú robili do neskorých nočných hodín, ako aj Anne K., Jarke V. a Božene B. za podporu. Taktiež za prípravu v penzióne Bystrik Maťke F., Jurajovi F. a Martuške K. ako aj zamestnancom OcÚ. Ďakujeme Penziónu Bystrík p. kanoníkovi Štefanovi Majákovi za priestory a výbornú kávičku, manželom Bublavým a manželom Cagalovcom za výborné vínko, ako aj Dušanovi K., Róbertovi A., obchodu U Slávky za darčeky pre jubilantov, cukrárni MONY za výborné chlebíčky, Jednote dôchodcov za príspevok na tortu a spoločnosti Kofola a.s. za pitný režim.
Taktiež ďakujeme za spríjemnenie podujatia hudbou a spevom a to Vladkovi Miškovskému a speváčke Pavlínke Miščiovej.
Pani Betke O. vďaka za krásne básne a povzbudivé slová.
Ešte raz blahoželáme našim jubilantkám Darinke, Aničke, Helenke a Zdenke.
Ďakujeme všetkým zúčastneným, že sme si spolu s Jednotkou dôchodcov užili krásne popoludnie. Verím, že Vás darčeky potešili a dovidenia o rok v plnom zdraví.
S láskou a úctou